Παοκ Ολυμπιακόσ 1-1 - Paok Olympiakos 1 1 Gkol Kai Highlights Video Sportstonoto - Ανύπαρκτος ο παοκ επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο και με ελάχιστες… αναλαμπές στην επανάληψη.

Παοκ Ολυμπιακόσ 1-1 - Paok Olympiakos 1 1 Gkol Kai Highlights Video Sportstonoto - Ανύπαρκτος ο παοκ επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο και με ελάχιστες… αναλαμπές στην επανάληψη.. Ποτέ δεν το έχω κάνει, ούτε θα το κάνω. Eλα να φτιαχνόμαστε σιγά σιγά !!! Οι πειραιώτες έχουν τη δυνατότητα να προκαλέσουν χαμό στο μεταγραφικό. Ο αντρέ βιεϊρίνια είχε ανοίξει το σκορ με πέναλτι στο πρώτο. Σε ένα αν μη τι άλλο απολαυστικό τελικό κυπέλλου, οι θεσσαλονικείς βγήκαν νικητές με ένα γκολ στην εκπνοή.

Ε, ναι λοιπον, ειναι γεγονος, ριγη συγκινησης, δακρυα χαρας, ξεκιναει παλι η αγωνιστικη δραση.!!!! Παοκ 1 2 ολυμπιακοσ paok 1 2 olympiakos all goals 02 03 2016. Μπορείτε να δείτε τον αγώνα. Κεντρικό δελτίο 22/05/2021συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη καταστροφή στα γεράνια. Live η μετάδοση του λεβαδειακού με τον ολυμπιακό για την αγωνιστική της superleague.

H Proistoria Me Gabro Entos Paokmania Gr To Ane3arthto Site Twn Opadwn Toy Paok
H Proistoria Me Gabro Entos Paokmania Gr To Ane3arthto Site Twn Opadwn Toy Paok from 1.bp.blogspot.com
Ο ολυμπιακός ισοφάρισε τον παοκ με την έναρξη του δεύτερου μέρους, με ένα τρομερό πλασέ στην κίνηση από τον γιαν εμβιλά. Αυτός ο τελικός ανήκε στον παοκ! Χαλαρά πήρε τη νίκη και πλέον είναι το απόλυτο φαβορί για το πρωτάθλημα. Ε, ναι λοιπον, ειναι γεγονος, ριγη συγκινησης, δακρυα χαρας, ξεκιναει παλι η αγωνιστικη δραση.!!!! Απασφάλισε ο λάζαρος χριστοδουλόπουλος, ο οποίος δεν. Ο παοκ επέστρεψε στους τίτλους μετά από ένα χρόνο, κατακτώντας το κύπελλο ελλάδας. Επίθεση σε παοκ, μελισσανίδη και μαρτίνς! Ανύπαρκτος ο παοκ επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο και με ελάχιστες… αναλαμπές στην επανάληψη.

Μετα απο σχεδον 3 μηνες απραξιας, μετα απο σχεδον 3.

Αυτή η κούπα ταξιδεύει στη θεσσαλονίκη και στο οακα επικρατεί ο νόμος του παοκ! Ε, ναι λοιπον, ειναι γεγονος, ριγη συγκινησης, δακρυα χαρας, ξεκιναει παλι η αγωνιστικη δραση.!!!! Παραπάνω από 32.000 παοκια κατάκλεισαν το γήπεδο, κυριολεκτικά ο ένας πάνω στον άλλο! Οι πειραιώτες έχουν τη δυνατότητα να προκαλέσουν χαμό στο μεταγραφικό. Μπορείτε να δείτε τον αγώνα. Δεν είμαι από εκείνους που βρίζουν τους αθλητές που φορούν την ερυθρόλευκη φανέλλα. Ανύπαρκτος ο παοκ επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο και με ελάχιστες… αναλαμπές στην επανάληψη. Χαλαρά πήρε τη νίκη και πλέον είναι το απόλυτο φαβορί για το πρωτάθλημα. Κεντρικό δελτίο 22/05/2021συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη καταστροφή στα γεράνια. Παίξαμε όπως δεν έπρεπε να παίξουμε. 5 μήνες ago pireasnow newsroom. Ο ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι της τούμπας για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ. Χρυσός σκόρερ ο κρμέντσικ στο 90′.

Κεντρικό δελτίο 22/05/2021συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη καταστροφή στα γεράνια. Μετα απο σχεδον 3 μηνες απραξιας, μετα απο σχεδον 3. Ο αντρέ βιεϊρίνια είχε ανοίξει το σκορ με πέναλτι στο πρώτο. Του ακυρώθηκε μάλιστα και γκολ στο τέλος. Αυτή η κούπα ταξιδεύει στη θεσσαλονίκη και στο οακα επικρατεί ο νόμος του παοκ!

Paok Olympiakos 1 2 31 10 1998 Youtube
Paok Olympiakos 1 2 31 10 1998 Youtube from i.ytimg.com
Αυτός ο τελικός ανήκε στον παοκ! Αυτή η κούπα ταξιδεύει στη θεσσαλονίκη και στο οακα επικρατεί ο νόμος του παοκ! Eλα να φτιαχνόμαστε σιγά σιγά !!! Επίθεση σε παοκ, μελισσανίδη και μαρτίνς! Το ντου των οπαδών του παοκ. Αποθέωση των παικτών του παοκ κατά την άφιξή τους στο αεροδρόμιο ελευθέριος βενιζέλος της αθήνας μετά την κατάκτηση του κυπέλλου απέναντι στον ολυμπιακό. Του ακυρώθηκε μάλιστα και γκολ στο τέλος. Δεν είμαι από εκείνους που βρίζουν τους αθλητές που φορούν την ερυθρόλευκη φανέλλα.

Παοκ 1 2 ολυμπιακοσ paok 1 2 olympiakos all goals 02 03 2016.

Ποτέ δεν το έχω κάνει, ούτε θα το κάνω. Αποθέωση των παικτών του παοκ κατά την άφιξή τους στο αεροδρόμιο ελευθέριος βενιζέλος της αθήνας μετά την κατάκτηση του κυπέλλου απέναντι στον ολυμπιακό. Ε, ναι λοιπον, ειναι γεγονος, ριγη συγκινησης, δακρυα χαρας, ξεκιναει παλι η αγωνιστικη δραση.!!!! Παραπάνω από 32.000 παοκια κατάκλεισαν το γήπεδο, κυριολεκτικά ο ένας πάνω στον άλλο! Σε μια εβδομάδα έρχετε η la putana τουμπα !!!! Αυτός ο τελικός ανήκε στον παοκ! Χρυσός σκόρερ ο κρμέντσικ στο 90′. Ο παοκ επέστρεψε στους τίτλους μετά από ένα χρόνο, κατακτώντας το κύπελλο ελλάδας. Ο αγώνας μεταδίδεται ζωντανά από το novasports hd. Χαλαρά πήρε τη νίκη και πλέον είναι το απόλυτο φαβορί για το πρωτάθλημα. Δείτε το γκολ του γιουσέφ ελ αραμπί και τις καλύτερες φάσεις από τη νίκη των «ερυθρολεύκων» στην τούμπα για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ της super league 1. Eλα να φτιαχνόμαστε σιγά σιγά !!! Αυτή η κούπα ταξιδεύει στη θεσσαλονίκη και στο οακα επικρατεί ο νόμος του παοκ!

Παοκ 1 2 ολυμπιακοσ paok 1 2 olympiakos all goals 02 03 2016. Νέα, φόρμα, απουσίες, στατιστικά, ενδεκάδες, βαθμολογία, εκτίμηση, αποδόσεις κ.α. Χαλαρά πήρε τη νίκη και πλέον είναι το απόλυτο φαβορί για το πρωτάθλημα. Μετα απο σχεδον 3 μηνες απραξιας, μετα απο σχεδον 3. Αποθέωση των παικτών του παοκ κατά την άφιξή τους στο αεροδρόμιο ελευθέριος βενιζέλος της αθήνας μετά την κατάκτηση του κυπέλλου απέναντι στον ολυμπιακό.

Ta Stigmiotypa Toy Paok Olympiakos Paok Tv Youtube
Ta Stigmiotypa Toy Paok Olympiakos Paok Tv Youtube from i.ytimg.com
Δεν είμαι από εκείνους που βρίζουν τους αθλητές που φορούν την ερυθρόλευκη φανέλλα. Eλα να φτιαχνόμαστε σιγά σιγά !!! Ποτέ δεν το έχω κάνει, ούτε θα το κάνω. Ο ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι της τούμπας για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ. Ο αντρέ βιεϊρίνια είχε ανοίξει το σκορ με πέναλτι στο πρώτο. Live η μετάδοση του λεβαδειακού με τον ολυμπιακό για την αγωνιστική της superleague. Ο ολυμπιακός ισοφάρισε τον παοκ με την έναρξη του δεύτερου μέρους, με ένα τρομερό πλασέ στην κίνηση από τον γιαν εμβιλά. Επίθεση σε παοκ, μελισσανίδη και μαρτίνς!

Σε μια εβδομάδα έρχετε η la putana τουμπα !!!!

Κέρδισε έως 1.000.000€ σε έναν από τους μεγαλύτερους διαγωνισμούς που έγιναν ποτέ! Κεντρικό δελτίο 22/05/2021συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη καταστροφή στα γεράνια. Το ντου των οπαδών του παοκ. Ο αντρέ βιεϊρίνια είχε ανοίξει το σκορ με πέναλτι στο πρώτο. Σε ένα αν μη τι άλλο απολαυστικό τελικό κυπέλλου, οι θεσσαλονικείς βγήκαν νικητές με ένα γκολ στην εκπνοή. Μπορείτε να δείτε τον αγώνα. Οι πειραιώτες έχουν τη δυνατότητα να προκαλέσουν χαμό στο μεταγραφικό. Παίξαμε όπως δεν έπρεπε να παίξουμε. Ανύπαρκτος ο παοκ επιθετικά στο πρώτο ημίχρονο και με ελάχιστες… αναλαμπές στην επανάληψη. Ο αγώνας μεταδίδεται ζωντανά από το novasports hd. Παοκ 1 2 ολυμπιακοσ paok 1 2 olympiakos all goals 02 03 2016. Ο ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι της τούμπας για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ. Eλα να φτιαχνόμαστε σιγά σιγά !!!

Δείτε το γκολ του γιουσέφ ελ αραμπί και τις καλύτερες φάσεις από τη νίκη των «ερυθρολεύκων» στην τούμπα για την 1η αγωνιστική των πλέι οφ της super league 1 παοκ ολυμπιακόσ. Το ντου των οπαδών του παοκ.